Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
