Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Manage
gl: Xestionar

en: Operation
gl: Operación

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: Check all
gl: tódalas mensaxes
