Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Manage
hi: प्रबंधित

en: Operation
hi: काम

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: Checked
hi: जाँचा
