Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Operation
hr: Operacija

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima
