Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը
