Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Field
id: Bidang

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Manage
id: Kelola

en: Operation
id: Operasi

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Manage fields
id: Kelola bidang

en: Checked
id: Terpilih
