Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Manage
is: Stjórnun

en: Save Changes
is: Vista breytingar
