Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: Operation
jv: Operasi

en: Manage fields
jv: Nata field
