Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Manage
ka: მართვა

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
