Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Operation
kk: Операция

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару
