Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល
