Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Operation
ku: کردار

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان
