Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
