Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
