Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Manage
nl: Beheren

en: Operation
nl: Bewerking

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Check all
nl: Alles selecteren

en: Checked
nl: Aangevinkt

en: Target configuration
nl: Doelinstelling
