Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: Manage
ro: Administrați

en: Operation
ro: Operație

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: Checked
ro: Bifat
