Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Manage
ru: Управление

en: Operation
ru: Действие

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: Check all
ru: Отметить всё

en: Checked
ru: Выбранный
