Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Manage
sk: Spravovať

en: Operation
sk: Operácia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Manage fields
sk: Spravovať polia
