Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj
