Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано
