Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం
