Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Manage
th: จัดการ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Manage fields
th: จัดการช่องรับข้อมูล
