Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Manage
uk: Керування

en: Operation
uk: Дія

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Checked
uk: Перевірено

en: Target configuration
uk: Конфігурація цілі
