Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Manage
ar: تسيير

en: Operation
ar: عملية

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول
