Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Operation
ast: Operación

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
