Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Manage
be: Кіраваць

en: Operation
be: Аперацыя

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі
