Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Operation
bg: Действие

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Check all
bg: Провери всичко
