Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Manage
ca: Gestiona

en: Operation
ca: Operació

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Duplicate
ca: Duplica

en: manage
ca: gestiona

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Check all
ca: Activa-les totes

en: Checked
ca: Comprovat
