Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Field
cy: Maes

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Operation
cy: Gweithrediad
