Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Manage
da: Administration

en: Operation
da: Handling

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Check all
da: Markér alle

en: Checked
da: Markeret
