Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
