Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn
