Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Manage
es: Administrar

en: Operation
es: Operación

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Duplicate
es: Duplicado

en: manage
es: gestionar

en: Manage fields
es: Administrar campos

en: Check all
es: Marcar todo

en: Checked
es: Revisado
