Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: Views
fr: Vues

en: Manage
fr: Gérer

en: Operation
fr: Opération

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Duplicate
fr: Dupliquer

en: manage
fr: gérer

en: Manage fields
fr: Gérer les champs

en: Check all
fr: Tout cocher

en: Checked
fr: Vérifié
