Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Manage fields
gu: ક્ષેત્ર વ્યવસ્થાપન

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
