Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Manage
he: ניהול

en: Operation
he: פעולה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Checked
he: נבדק
