Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Views
hu: Nézetek

en: Manage
hu: Kezelés

en: Operation
hu: Művelet

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: manage
hu: kezelés

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: ...
hu: …

en: Check all
hu: Összes bejelölése

en: Checked
hu: Ellenőrizve
