Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Field
it: Campo

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Manage
it: Gestisci

en: Operation
it: Operazione

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Manage fields
it: Gestisci campi

en: Check all
it: Seleziona tutto

en: Checked
it: Selezionato
