Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Manage
ja: 管理

en: Operation
ja: 操作

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Configurations
ja: システム構成

en: Duplicate
ja: 複製

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Check all
ja: すべてをチェック

en: Checked
ja: チェック済

en: Target configuration
ja: ターゲット 設定
