Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Manage
lt: Valdyti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Check all
lt: Pažymėti viską

en: Checked
lt: Pasirinkta
