Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Operation
lv: Operācija

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus
