Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക
