Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд
