Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard
