Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Manage
oc: Gerir

en: Operation
oc: Operacion

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Manage fields
oc: Gerir los camps
