Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
