Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Operation
pl: Czynność

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Checked
pl: Sprawdzone

en: Target configuration
pl: Konfiguracja celu
