Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Manage
ps: سمبالونه
