Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: Save
pt: Salvar

en: Default
pt: Padrão

en: Manage
pt: Gerenciar

en: Operation
pt: Operação

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Configurations
pt: Configurações

en: Duplicate
pt: Duplicar

en: Manage fields
pt: Gerenciar campos

en: Check all
pt: Marcar todos

en: Checked
pt: Marcado
