Views user fields (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Operation
sq: Veprimi
